PPC reklama & Animace & Osobní marketing

BUĎTE NA WEBU VIDĚT

Těžištěm našeho podnikání jsou již téměř 20 let marketingové výzkumy, kromě nich ale poskytujeme služby i v online reklamě a dalších oborech:

Online reklamní kampaně: Internetový marketing pro Váš web - PPC reklama, mobilní reklama, reklama v mobilních aplikacích a zbožové srovnávače. Pro malé firmy i mediální agentury. 

Animované prezentace: I krátkým videem můžete návštěvníkovi rychle a bezbolestně vysvětlit, kdo jste, co umíte, co prodáváte. Navíc naše cena je zlomkem ceny komerčně nabízených video spotů.

Osobní marketing: Chytrý člověk si buduje osobní značku, aby dosáhl úspěchu (nejen) v profesním životě. Hledáte-li nový způsob, jak se podívat na sebe samé, a to i z pohledu Vašeho okolí, připravujeme pro Vás produkt BRAND.

SESTAVTE SI SVŮJ PRODUKT SAMI

Naší hlavní výhodou je, že Vám šetříme čas a peníze.  Jak toho dosahujeme? Požadovanou službu si můžete sami navolit v inteligentním konfigurátoru objednávky. Navolíte vše potřebné  jak chcete, kdy chcete a odkud chcete, a poté v eShopu nastavený produkt objednáte.

Zájemcům poskytujeme konzultace a plnou zákaznickou podporu, ale ze zkušenosti víme, že naše služby mnoho zákazníků objednává zcela samostatně. Takové klienty nenutíme k osobním schůzkám či množství emailů a telefonátů. V moderní době pracujeme s moderními nástroji.

Jsme transparentní - v našem online konfigurátoru neustále máte přehled o tom, co obdržíte a kolik Vás to bude stát. Nenechte si vnutit, co nepotřebujete! Sestavte si sami požadovaný produkt za cenu, se kterou souhlasíte - vše závisí výlučně na Vašich volbách.