Zkušenosti a reference

Kombinovaná praxe členů našeho týmu v oblasti výzkumu trhu v současnosti již převyšuje délku průměrného lidského života. V průběhu téměř dvou desetiletí působení v oblasti výzkumu trhu a analýz dat jsme v ČR i zahraničí pracovali pro stovky klientů z mnoha různých odvětví - od největších mezinárodních společností, přes státní instituce a neziskový sektor až po menší firmy, kterým jsme pomáhali v jejich začátcích a růstu.

Zkušeností na několik životů dopředu

Členové našeho manažerského týmu se během své kariéry podíleli např. na projektech zpracovávaných pro (řazeno náhodně) přední telekomunikační operátory (O2, Vodafone, T-Mobile a další), významné banky a finanční instituce (Home Credit, Raiffeisenbank, MasterCard, Allianz, KB, ČSOB, ČS a další), největší FMCG společnosti (potraviny, alkoholické i nealkoholické nápoje, tabákové výrobky a další), výrobce zboží dlouhodobé spotřeby, farmaceutické firmy, reklamní agentury, maloobchodní řetězce a mnohé další.

 

Proprietární analytické techniky Marketing Insight prostřednictvím sesterské společnosti response:now dostupné a využívané klienty po celém světě.