Animovaná prezentace

Proč provozovatelé webu touží po propagačním videu. Video propagace funguje. Zkrátka se snadno odlišíte. I krátkým videem můžete návštěvníkovi rychle a bezbolestně vysvětlit, kdo jste, co umíte, co prodáváte. Návštěvník nechce číst dlouhé texty, zvláště pokud u Vás nezvažuje nákup za desetitisíce.

Rychle a bezbolestně k věci

Proč si jej provozovatelé nakonec obvykle nepořídí. Řada propagačních videí je pitomých – prostě se to občas nepovede. Pokud se provozovatel webu pokusí video vyrobit sám, může narazit na mnoho technických problémů, na estetické otázky, a taky nemá od „svého“ webu odstup. Obrátí-li se provozovatel na profesionály, cenová nabídka se často pohybuje v řádech 50.000+. Je to drahé. Navíc pokud nejste s videem spokojeni, pokud se podstatné informace o Vašem businessu změnily – video Vám zastará, nezbývá než objednat po několika měsících video nové. Začarovaný kruh.

Aby to nebylo pitomé a aby to nebylo drahé!

Co pro Vás uděláme my. Umíme vyrobit profesionálně vypadající propagační video. Děláme to jednoduše a levně. To přináší kompromisy – nepřijedeme k Vám s natáčecím štábem, v propagaci se neobjeví žádný herec (druhé kategorie), ani hluboký a podmanivý hlas v pozadí. Prezentace od nás je vždy příjemná, srozumitelná, sděluje, co sdělovat má, bude prostě pěkná. A může být i vtipná, nebo zaměřena na mladé, nebo hlavně důvěryhodná. HD kvalita je samozřejmost. Jak to může vypadat, se podívejte sami v sekci Ukázky video prezentace – toto nabízíme, neobdržíte nic významně lepšího, ale ani nic méně kvalitního. Naše cena je zlomkem ceny komerčně nabízených video spotů, konkurenční nabídky si snadno vyhledejte na internetu.

HD kvalita za zlomek ceny, avšak bez štábu a herců

Jak si video propagaci u nás objednat? Vstupte do online konfigurátoru objednávek: tam nadefinujte vše potřebné, nahrajte přímo v systému jakékoliv podklady, označte Vaše specifické požadavky, a pokud budete s celou konfigurací spokojeni, jednoduše přejděte do eShopu a Vaši objednávku nám odešlete.

V konfigurátoru nastavte, co chcete, uvidíte ihned cenu