Online reklamní kampaně

PPC reklama, mobilní reklama, reklama v mobilních aplikacích, zbožové srovnávače a YouTube spot.

Konfigurace objednávky v intuitivním dotazníku - úspora času a peněz.

Precizně nastavená a spravovaná kampaň od 9 950 Kč za měsíc.

Komplexní služby on-line marketingu. Stěžejním produktem je pro nás PPC reklama v Google AdWords a Seznam Sklik. Sami si vyberete, jakou metodu platby zvolíte – za proklik (CPC) nebo zobrazení (CPT/CPM). Pro pokročilejší klienty spravujeme kampaně na bázi plateb za konverzi (CPA). Pomocí konfigurátoru si kampaň naplánujete – zvolíte rozpočet, sociodemografické cílení, formát inzerce a poskytnete nám co nejdetailnější informace o cílové skupině. Na základě zadaných údajů Vám garantujeme výkon kampaně a celkovou cenu, kterou máte vždy předem k dispozici.

Online kampaň za cenu, která se Vám bude líbit

PPC reklamu zajišťují profesionálové s mnohaletou praxí. Jsme Vám tak schopni garantovat výkon kampaně vygenerovaný na základě cílů, které si sami nadefinujete v konfigurátoru . Je jen na Vás, chcete-li zobrazovat textovou nebo grafickou inzerci, cílíte-li na ženy nebo na muže, na jakou věkovou skupinu, lokalitu, či konkrétní město. Zdarma pro Vás zřídíme účet Google Analytics (pokud jej již nevlastníte), jehož prostřednictvím můžete v průběhu transparentně sledovat výsledky kampaně. Součástí služby je bezplatné spuštění užitečné varianty inzerce - Remarketingu , s nímž můžete oslovovat uživatele, kteří Váš web již v minulosti navštívili a motivovat je k uskutečnění další aktivity.

V klidu domova konfigurujte Vaše požadavky na PPC kampaň

Využijte pokročilé možnosti cílení mobilní reklamy v rámci operačních systémů Android, iOS a Blackberry. Pokud máte mobilní aplikaci, postaráme se o co nejvyšší množství downloadů.

 

Mobilní reklama je nový standard

Další významnou službou, kterou zajišťujeme, jsou kampaně ve zbožových srovnávačích  pro e-shopy. Nezbytnou formou propagace každého e-shopu je inzerce na Zboží.cz, Heureka.cz a Hyperzboží.cz. Kampaně ve zbožových srovnávačích pro Vás vytvoříme na míru, podle Vašeho zadání, které si sami můžete navolit v konfigurátoru .

Něco více pro Váš eShop

Vytvoříme pro Vás reklamní spot na Youtube.com. Chcete-li být vidět na nejsledovanější „TV“ jednadvacátého století, naplánujeme a zpracujeme pro Váš web působivý klip a zajistíme jeho perfektní zacílení v rámci sítě Youtube. Vy nám nadefinujete, jak by měl spot vypadat, na koho cílit a náš grafický tým video zanimuje a do několika dnů můžete mít miliony zobrazení v rámci serveru Youtube. Přejděte do konfigurátoru a zadejte si kampaň.

 

A chcete být už konečně vidět na YouTube?