F.A.Q. Video prezentace

Důležité otázky a odpovědi:

Jak objednat prezentaci Jednoduše, online - v našem konfigurátoru služeb sami zvolíte svoje požadavky a případně nahrajete Vaše podklady, informace, fotky, loga apod. Poté objednáte přes náš eShop. My objednávku zkontrolujeme, vystavíme Vám fakturu a začneme pracovat.
Čeho se prezentace může týkat Vašeho webu, eShopu, blogu či nějaké konkrétní akce, myšlenky, osoby. Videa jsou vhodná, aby zvedla prodejnost, zvýšila srozumitelnost informací , upozornila na novinky, aby odlišila Váš web od jiných.
Délka propagační prezentace Připravujeme prezentace o délce 0.5 minuty až 7 minut. Za ideální považujeme propagační videa o délce 1.5-4.0 minut.
Do kdy obdržím objednanou prezentaci Garantujeme dodání do 14 dní. Můžete si za rozumný příplatek zvolit expresní dodání (do pěti dnů). Můžeme být tedy docela rychlí. Čas běží od dne Vašeho zaplacení faktury.
Konečná cena prezentace Cena propagačního videa se pohybuje v rozmezí 5.000-20.000 Kč , rozhoduje především délka spotu (při obvyklé délce 90 vteřin se cena pohybuje kolem 7.000-10.000 Kč).
HD kvalita prezentace HD kvalita prezentace je přece standard! Naše technologie je velice čistá - pouze, pokud Vy sami dodáte např. fotografii v horší kvalitě, bude v této kvalitě umístěna do prezentace (i tam uděláme, co je v našich silách).
Vložení vlastních videí / fotografií Ano, pokud nám pošlete vlastní video soubor či fotky, umístíme je vhodně do celé prezentace.
Editovatelnost hotové prezentace Ano, pokud budete chtít později další úpravy v prezentaci, jsme schopni ji rychle upravit / změnit / zkrátit / přidat informace, aniž byste museli objednávat nové video (pouze za příplatek dle náročnosti úprav).
Co když nebudu spokojen s dodanou prací Neděláme zázraky, děláme ale kvalitu. Pokud se ve Vašem spotu objeví nedostatky (např. chybějící informace, které jsme zobrazit měli, překlep apod.), tuto chybu opravíme zdarma . Ručíme, že dodáme takovou prezentaci, jakou si v konfigurátoru specifikujete.
Možnost komentovat ještě nefinální verzi prezentace Ano, jakmile dokončíme práci, pošleme Vám výsledek ke komentáři a případně ještě doladíme / finalizujeme prezentaci podle těchto Vašich připomínek a návrhů. Toto právo je v základní ceně objednávky již zahrnuto.
Co pro Vás neuděláme Zaměřujeme se na kvalitní, pěkná, vhodná prezentační videa, ale také na videa cenově dostupná! Nenatočíme pro Vás v reálu spoty, nepřijedeme k Vám fotografovat a prezentaci nenecháme namluvit hercem. Takové služby by zvedly cenu prezentace řádově 5-10ti násobně.