Mobilní reklama a reklama pro tablety

Reklama ušitá na míru mobilním telefonům a tabletům.

Konfigurace kampaně on-line - nejsou nutné osobní schůzky.

Pokročilé cílení a důkladný monitoring.

Připravíme Vám mobilní reklamu v chytrých telefonech, tabletech a mobilních aplikacích . Samozřejmostí je Vaše reklamní sdělení v zařízeních podporujících operační systémy Android, iOS a Blackberry. Na výběr máte z textové nebo grafické reklamy ve vyhledávání, obsahové síti a v mobilních aplikacích tříděných podle kategorií.

V on-line konfigurátoru si můžete sami nastavit cílovou skupinu (věk, pohlaví, lokalitu,...). Pokud nemáte vlastní grafické podklady, zajistíme je za Vás. Na základě vyplněného konfigurátoru Vám garantujeme cenu, počet kliků/zobrazení, popřípadě jiný dohodnutý výkon kampaně.

Sami si nastavíte strukturu celé kampaně, v případě mobilní reklamy si můžete zvolit výrobce chytrých telefonů i operační systém. 

Máte-li aplikaci na iTunes či Google Play , pomůžeme Vám s jejím uvedením na trh.

Každá mobilní kampaň je jedinečná , pokud využíváte jiné formy internetové reklamy, mobilní reklama si žádá svá specifika – pro mobilní zařízení a tablety speciálně nastavená a upravená kampaň, unikátní reklamní texty a grafická izerce včetně jednotlivých formátů. 

Vyplňte si jednoduchý, intuitivní a nezávazný on-line konfigurátor a během několika dnů Vám spustíme reklamu v zařízeních jako iPhone, iPad a Blackberry. 

V ceně máte kvalitně zpracovaný reporting kampaní a zároveň Vám zajistíme měření prostřednictvím Google Analytics, který Vám zdarma pomůřeme nainstalovat, pokud jej ještě nevyužíváte.

Celý průběh kampaně máte od začátku pod kontrolou, rozpočtem počínaje, garancí kliků/impresí a zásahem cílové skupiny konče. Buďte mobilní.

Přejít do on-line konfigurátoru

F.A.Q Mobilní reklama a reklama pro tablety

Garance výsledků

Pokročilé cílení

Reklama na iPadu i iPhonu

Detailní reporting

Mobilní aplikace