Zbožové vyhledávače

Pro Váš e-shop se postaráme o výkonné kampaně v největších zbožových srovnávačích Zboží.cz, Heureka.cz, Hyperzboží.cz a Google Merchant Center (Nákupy Google). Strukturu kampaně si sami nastavíte, určíte všechna podstatná kritéria, která mohou strukturu kampaně ovlivnit v uživatelsky přívětivém  konfigurátoru. Určíte rozpočet, vybrané srovnávače, délku trvání kampaně a další parametry. Od nás získáte garanci maximálního výkonu, garanci počtu návštěv na Váš web a absolutní kontrolu nad náklady. 

Zbožové srovnávače jsou nepostradatelnou součástí internetového marketingu každého e-shopu, jejich prostřednictvím dosahují internetové obchody zpravidla nejvíce objednávek/konverzí ze všech dostupných reklamních kanálů. Český uživatel internetu je citlivý na cenu, proto je zbožový/cenový srovnávač významným faktorem při rozhodování, ve kterém obchodě nakoupí. 

Samozřejmostí je pravidelný profesionálně zpracovaný reporting pro Vaše marketingové analýzy. Úspěšnost kampaní můžete paralelně měřit prostřednictvím Google Analytics, který Vám zdarma zřídíme (a poradíme s nastavením E-commerce), pokud jej ještě nemáte nastaven. 

Poradíme Vám s vytvořením XML feedu pro jednotlivé systémy, zároveň Vám jej pomůžeme zoptimalizovat tak, aby po jeho nasazení dosahovaly kampaně co největšího množství objednávek (úprava popisků, úprava ceny za klik a další nezbytné optimalizační techniky).

Zajistíme celý proces od založení účtů v jednotlivých porovnávačích, optimalizaci feedů, spuštění kampaně a kompletní správu s průběžnou optimalizací, garanci výsledků a pravidelný detailní reporting. Cena služby zahrnuje zákaznickou podporu, abychom Vám mohli v průběhu kampaně a jejích změn vyjít maximálně vstříc.

Přejít do on-line konfigurátoru kampaně ve zbožových srovnávačích

Reklama pro e-shopy

Garance výsledků

Poradíme s feedem

Nastavíme Google Analytics

Kompletní správa